رنگ بندی در هر سایتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، بنابراین باید در طراحی هر سایتی طیفی از رنگ ها را انتخاب کرده و آن ها را بر روی سایت خود اعمال کنید تا به کاربران تان حس بهتری بدهید. در این مقاله از آموزش قالب astra pro نحوه تغییر رنگ بندی سایت را آموزش خواهیم داد بنابراین با ما همراه باشید.

آموزش تغییر رنگ بندی سایت در قالب آسترا پرو

برای تغییر رنگ بندی سایت در قالب astra pro باید به بخش سفارشی سازی سایت خود مراجعه بفرمایید. برای شروع به قسمت نمایش » سفارشی سازی » طرح کلی » رنگ ها بروید. در این بخش رنگ بندی کل سایت تان را می توانید مدیریت کنید.

در قسمت اول می توانید رنگ بندی های مختلف سایت را انتخاب کنید. یک طیف که شامل 9 رنگ است در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید رنگ ها را بر اساس اولویت انتخاب کنید.

در بخش دوم که رنگ پوسته نام دارد، می توانید رنگ لینک ها، تیترها، متن ها، لبه المنت ها و… را مشخص کنید. همچنین برای مواردی مثل لینک ها می توانید رنگ خود لینک و رنگ هاور شدن آن را در صورت تمایل انتخاب کنید.

بخش رنگ سطح نیز مربوط به پس زمینه سایت شماست. اگر تمایل دارید رنگ پس زمینه سایت تان را تغییر دهید، کافی است روی ابزار مورد نظر کلیک کرده و رنگ را انتخاب کنید.

 امیدواریم این سری از مقالات  آموزش قالب Astra pro برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. در صورتی که هرگونه سوال و یا نظری در این زمینه داشتید می توانید با ما در بخش نظرات این مطلب در میان بگذارید.

شما اینجا هستید : [rank_math_breadcrumb]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *