آسترا پرو فارسی را بیشتر بشناسید…

در این بخش میتونید با آسترا پرو فارسی آشنا بشید و به خانواده ی ما بپیوندید…

آسترا پرو فارسی از کجا شروع شد…

سایت آسترا پرو فارسی، متولد خرداد ماه سال 1401، توسط ایمان عربی نوده بنیان گذاری و متولد شده است. از همان ابتدای کار، هدف ما ارائه خدمات پشتیبانی درجه یک به مشتریان و هم چنین محصول با کیفیت بوده است، به همین دلیل با یاری کاربران عزیزمان توانستیم در همان مدت کوتاه ابتدای کار به یکی از سایت هایی تبدیل شویم که در زمینه قالب Astra pro پیشرو بوده  و به صورت تخصصی به ارائه این محصول و خدمات پس از فروش می پردازد.

در سایت ما قالب آسترا پرو را به صورت اورجینال از تم فارست تهیه کردیم، سپس اشکال هایی که مربوط به زبان فارسی است را برطرف کردیم تا کاربران فارسی زبان عزیزمان بتوانند به راحتی و بدون مشکل با این قالب کار کنند.

ماموریت ما

همان طور که می دانید اکثر مارکت هایی که در زمینه وردپرس فعالیت دارند، مشغول به فروش بیش از هزار افزونه و قالب هستند، بنابراین ارائه خدمات پشتیبانی در این سطح کاری بسیار دشوار و گاهی اوقات غیرممکن می شود. بنابراین ما به این فکر افتادیم که به صورت تخصصی به ارائه قالب آسترا پرو بپردازیم، در همین راستا سایت آسترا پرو فارسی متولد شده و در حال ارائه خدمات پشتیبانی و محصولی با کیفیت به مشتریان خود است.

هدف ما ارائه محصول اورجینال و با کیفیت است که تمامی نیازهای کاربر که از قالب موردنیازش انتظار دارد برطرف کند، هم چنین اولویت دیگر ما ارائه خدمات پشتیبانی درجه یک است، که شعار اصلی ما نیز می باشد.

اعتماد شما عزیزان، افتخار و سرمایه ماست…

آسترا پرو فارسی به جهت بالا بردن کیفیت کار و همچنین اطمینان خاطر شما عزیزان از خرید و دریافت پشتیبانی مناسب، اقدام به تهیه نماد اعتماد و لوگوی طلایی وب سایت ساماندهی کرده است، لذا می توانید با خیالی آسوده در وب سایت ما خرید کرده و از پشتیبانی ما برخوردار شوید.

نماد اعتماد خاکستری:

نماد اعتماد :

logo-samandehi

ایمان عربی نوده
مدیر سایت

سخن مدیر سایت

قالب Astra pro فارسی را با خیالی آسوده استفاده کنید، همان طور که ما از کار با این قالب لذت می بریم، و از این قالب فوق العاده در طراحی وب سایت مان استفاده کردیم، شما هم می توانید با این قالب وب سایت هایی زیبا و کاربر پسند طراحی کنید که سئوی عالی هم برخوردار خواهند بود، بنابراین وب سایت شما در چشمان تیزبین گوگل از رتبه ی بالایی برخوردار خواهد بود.

هدف اصلی ما از ابتدای تولد سایت ارائه بهترین پشتیبانی قالب Astra pro و محصولی با کیفیت بالا بوده است، در همین راستا هم تمام سعیمان را خواهیم کرد تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

اطلاعات تماس و آدرس :

  • آدرس : استان گلستان، بخش مرکزی ، شهر گرگان، کوی امام حسین ، خیابان شهید رجب نژاد [سجادیه] ، بن بست شهیدرجب نژاد3 ، پلاک 0 ، طبقه همکف
  • کد پستی : 4914856647
  • شماره تماس : 09923298031
  • ساعات کار و پشتیبانی : 9 صبح الی 9 شب